טלפון להזמנות: 050-9251121
רכב לחתונה

רכב לחתונה

רכב לחתונה הוא רכב המלווה את הזוג לאורך כל היום ובפועל הוא בעל השפעה גדולה על היום המאושר בחייהם. כיום תוכלו למצוא מגוון רכבי יוקרה להשכרה לכמה ימים ובכן תוכלו לקשט את הרכב בסגנונות שונים כמו – סרטים פרחים סאטן, פונפונים ועוד. הרכב חייב להיות פרקטי וגדול ובעל מרחב רב לשמלת הכלה בכדי שתוכלו לשבת בו בנוחות רבה.

רכב לחתונה – נותר רק לבחור

רכב לחתונה יכול להיות כל רכב מסגנון יוקרתי, גג נפתח, רכב אספנות, לימוזינה ועוד. את הרכב יש לשריין מראש אם מדובר בהשכרה, ולא לחכות לדקה ה- 90. אם החלטתם להשכיר לימוזינה – דעו כי ממתינה לכם חוויה יוצאת דופן ויוקרתית. לימוזינה הינו רכב פאר המלווה בנהג צמוד אשר ילווה אתכם כבר מצהרי היום ויסיע אתכם לכל מקום מהסלון לכלות ועד לצילומים ולאחר מכן לאירוע עצמו.

לצפייה ברכבים שלנו

רכב לחתונה – בחרו בלימוזינה

כאשר בוחרים ברכב לחתונה מסוג לימוזינה, בוחרים בפינוקים לאורך כל היום. הנהג הינו לבוש בקפידה ויפתח לכם את הדלת בכל עצירה ממש כמו בסרטים. בלימוזינה עצמה תמצאו בר עשיר ומפנק של יינות וכוסות יין יפיפיות, חטיפים קלים ושוקולדים מפנקים. בנוסף, הרכב עצמו מרווח ביותר ממש כמו בתים בסביון, ממוזג ובתוכו מערת סאונד הכוללת די וי די לנוחיותכם. הכניסה לאירוע ברכב לימוזינה היא כניסה מרשימה ביותר, מותר לכם להרגיש כוכבים ליום אחד.

רכב לחתונה – קשטו את הרכב

כאשר מזמינים רכב לחתונה, מומלץ להשקיע בקישוט הרכב המעיד שהינו מסיע בתוכו זוג מלכותי של חתן וכלה. כיום תוכלו למצוא חברות המציעות לימוזינות מקושטות מראש או שתוכלו לקשט את הרכב באופן עצמאי או על ידי חברות שונות המציעות עיצוב רכב לחתונה. את הקישוט מומלץ להתאים לסגנון החתונה בצבעים סולידיים לפי טעמכם האישי.