טלפון להזמנות: 050-9251121
רכב לאירועים - רויאל לימו

רכב לאירועים

הפקת אירוע הינה הפקה הכלולה בתוכה סידורים שונים והתארגנויות אינסופיות, אך בין היתר רצוי לדאוג מבעוד מועד לרכב לאירועים שלווה אתכם לאירוע בסטנדרט יוקרתי ובכן לדאוג לאורחי האירוע להסעה לאירוע לנוחות מושלמת.

כיום באירועים רבים מגישים לאורחים משקאות אלכוהול ובר עשיר של יינות מפנקים במיוחד. אך אם האורחים זקוקים לנהוג חזרה לביתם ברכב פרטי, הם לא יוכלו ליהנות מבר המשקאות. אך אם הזמנתם מבעוד מועד רכב לאירועים שיסיע את האורחים, הם יוכלו ליהנות מבר המשקאות ואף להישאר באירוע עד לשעות הקטנות של הלילה מבלי לדאוג.

רכב לאירועים – לחתן וכלה

עם המגוון הרב של לימוזינות הקיימות כיום בשוק תוכלו להתפנק ביום מיוחד זה בלימוזינה צמודה אשר תלווה אתכם כבר משעות הצהריים בדרככם לצילומים ולסלון הכלות ולאחר מכן בכניסה מרשימה לאירוע. פינוק בלימוזינה ביום זה יקנה לכם אווירה נינוחה ואף מרחב רב בלימוזינה לשמלת הכלה. בלימוזין תוכלו למצוא פינוקים רבים כמו – בר יין עשיר, חטיפים ואף אפשרות של הזמנת ארוחה קלה טרם האירוע.

רכב לאירועים – לאורחי האירוע

הסעה לאירועים לאורחי האירוע הינה פרקטית ונוחה ואף מלווה בחיסכון כפי כאשר מדובר בכמות גדולה של נוסעים. כיום תוכלו למצוא מגוון מיניבוסים או אוטובוסים מפוארים שילוו את האורחים לאירוע בבטחה. כאשר מדובר באירוע של בר או בת מצווה – רכב לאירועים הינו פרקטי במיוחד והנהג יוכל לאסוף את הילדים מנקודות איסוף מסוימות מבלי להטריח את ההורים להסיע את הילדים לאירוע.

רכב לכנסים ומסיבות חברה

כיום חברות רבות משקיעות באירועי חברה ובכנסים יוקרתיים למיתוג החברה ולרווחת העובדים. כאשר מדובר בכמות גדולה של אנשים מומלץ להזמין הסעות שיאספו את העובדים בבטחה למקום האירוע. תוכלו לבחור את ההסעה בהתאם לכמות אורחים המוזמנים וליהנות ממיניבוסים ואוטובוסים מפוארים במיוחד לרווחת אורחי האירוע.

ראו עוד: הסעה לחתונה

Call Now Button
×