טלפון להזמנות: 050-9251121

מלבד לחתונות השכרת לימוזינה לאירועים התרחבה ומזמינים לימוזינות לבר/ת מצווה, הצעות נישואין, ערב רומנטי, הפתעות, נשף סיום, ימי נישואין אשר הופך כל אירוע לחוויה יוקרתית ובלתי נשכחת.

בעבר היה נהוג שחברים או קרובי משפחה מסיעים את בני הזוג לחתונתם. לימים בני הזוג החלו לחפש רעיונות קצת יותר מיוחדים וכך זוגות רבים הגיעו אל לימוזינה לחתונה.

כיום השכרת לימוזינה לאירועים הפכה לטרנד נפוץ, אך לפני עשור בודדים היו משתמשים בשירותי לימוזינה אשר הייתה מסיעה אותם מהבית לאירוע עצמו. כיום, תוכלו להזמין השכרת לימוזינה לאירועים שתלווה אתכם לאורך כל היום, הלימוזינה תיקח את הזוג לסלון הכלות, לצילומים ורק אחר כך לחתונה וממנה לירח הדבש או הביתה.

השכרת לימוזינות הינה מתאימה אף לאנשי עסקים או לאנשים דיפלומטים ושגרירים שמגיעים לארץ לביקור מכובד. נהג הלימוזינה דואג להסיע את אנשי העסקים או הדיפלומטים, ממקום למקום במשך כל היום. כיום גם מנהלים רבים משתמשים בשירות ואנשי ציבור ומפורסמים לנסיעה לאירועים מיוחדים או להשקות שונות.

מחירי השכרת לימוזינה לאירועים

מחירי השכרת לימוזינה לאירועים משתנה מחברה לחברה. זכרו כי לפעמים יש פערים משמעותיים בין החברות ולכן כדאי לערוך סקר שוק קצר לפני שסוגרים עסקה עם חברה כזו או אחרת. בנוסף, המחיר משתנה על פי השעות, אם אתם משכירים לימוזינה רק לאיסוף מהבית והורדה באולם האירועים המחיר יהיה שונה ממחיר ליווי לכמה שעות או ליום שלם. לכן, טרם הזמנת הלימוזינה, מומלץ לבחור בסוג שירות שהנכם מעוניינים, או לכל היום, או רק לנסיעה לאולם.

נסיעה בלימוזינה הינה שייק יוקרתי

נסיעה בלימוזינה לכל אירוע הינה משדרגת משמעותי את אווירת היום, הרי לא בכל יום יוצא לכל אחד להתפנק בנסיעה בלימוזינה, לכן, אם יש לכם אירוע מיוחד כמו – חתונה או הצעת נישואין מרגשת, מומלץ להשתמש בשירותי לימוזינה שתעניק לכם ביום מיוחד זה- חוויה יוקרתית בלתי נשכחת.

מגוון פינוקים

כיום קיימים בשוק לימוזינות מפוארות ומרווחות המציעות מגוון פינוקים כמו – בר יין עשיר, חטיפים, שוקולדים, אפשרות להזמנת ארוחות קלות, נהג צמוד, קישוט הרכב לחתן וכלה ועוד מגוון פינוקים מרשימים לבחירתם.

קרא עוד: הצעות נישואין | השכרת לימוזינה

Call Now Button