טלפון להזמנות: 050-9251121
סיורים בלימוזינה | רויאל לימו

סיורים בלימוזינה

כשיוצא לנו לראות “פעם ב..” לימוזינה צולחת את הכביש נדמה לנו שכולם מפנים לה מקום שהיא כאמור בדרכה לאירוע הכי חשוב בעולם. אז נגלה לכם שלא כל נסיעה בלימוזינה מטרתה להגיע ליעד חשוב כלשהו, נסיעות רבות בלימוזינה מטרתן הן סיור והגעה למספר מקומות בעזרתה וכן צפייה בנוף דרכן.

בשנים האחרונות סיור באמצעות לימוזינה הפך למנהג מקובל. הרבה אנשים נעזרים בהן; לסיורים באתרים היסטוריים בארץ עבור אורח חשוב מחו”ל, לימוזינה לוקחת אותו עד למקומות הללו. זוגות שמשכירים לימוזינה למשך יום שלם והולכים בעזרתה מאטרקציה לאטרקציה. או זוגות שמשכירים לימוזינה לחתונה והלימוזינה היא הסעה עבורם לכל ההכנות ביום המקודש הזה.

נוחיות היא מילת המפתח                                                                                   

לעיתים על מנת לצאת לטיול בארץ ולהגיע ממקום למקום יכולה להיות חוווה הרבה יותר עוצמתית אם לא נזדקק לחפש חנייה נוכל לשבת בניחותא מאחור ולצפות בנופיה היפים של הארץ ולהתמכר לנסיעה ברגע על כורסת עור נוחה לרקע מוסיקה ממערכת סאונד מקצועית ופינוקי שתייה ועל כל זה מנצח נהג פרטי ומקצועי. מלבד זאת הנוסע בלימוזינה, בעת הנסיעה, יכול להתפנות לכל עיסוקיו ברוגע ובשלווה, לנהל פגישת עסקים, לעבוד על המחשב נייד ולשוחח בטלפון. במידה וזה דייט רומנטי אז להקדיש את כל תשומת הלב לבן/ת זוג ולא להתעסק עם הכביש הפקקים והנהגים שבחוץ.

סיור בלימוזינה משתלמת                                                                                       

סיורים בלימוזינה יכולים להיות מאוד משתלמים מסיבה מאוד פשוטה, הנוסעים נהנים מנוחות מרבית בזמן הנסיעה. לא רק שהם אינם נוהגים, דבר שמקל עליהם מאוד שכן הם לא צריכים להתמודד עם הפקקים והלחץ, אלא שהלימוזינה מקנה להם אפשרויות שונות שלא קיימות בשום רכב אחר כמו מונית אוטובוס או רכב הסעות וכו’.  הלימוזינה המרווחת תסיע אתכם לביקור בכל מיני אתרים בארץ כגון: סיורים בירושלים במספר מקומות קדושים. סיורים בערים ואזורים מיוחדים בצפון הארץ ובמרכזה. הסיורים כוללים עצירה בכל מיני אתרים מיוחדים, עצירה במסעדה טובה ומשם לאתר או לאטרקציה הבאה.

כמה זה עולה לנו?                                                                                                         

זו שאלה שוודאי אתם שואלים מתחילת קריאת המאמר, ובכן המחיר נע בהתאם לכל חברה ובהתאם לכל סוג לימוזינה, גם משך השהות הוא פרמטר חשוב שכלול במחיר. אבל נציין שהפינוק הזה לא בשמיים ולפעמים חשוב וכדאי להשקיע כשהתרומה היא לגמרי מלאה. לרוב המחיר נע כאמור בין מאות שקלים לאלפי שקלים, כך שניתן וכדאי להתפנק בלימוזינה גם בכמה מאות שקלים ולהרוויח זיכרון מתוק לכל החיים.

 קרא עוד: השכרת לימוזינה

Call Now Button
×