טלפון להזמנות: 050-9251121
לימוזינה לחתונה

לימוזינה לחתונה – להיכנס בסטייל לאירוע

בשנים האחרונות כל נושא החתונות והאירועים, קיבל מגמות חדשות הקשורות לסגנון האירוע. על חתונה למשל מדברים כמו על חלום. באותו יום נכסף, יוצאת לה עלמה מהבית עם ג’ינס ומגיעה למכון יופי, ממנו היא יוצאת כמו סינדרלה מהאגדות, עם שמלה משגעת, תסרוקת ואיפור הולם בקיצור- נסיכה. ומה מגיעה לנסיכות? מותרות, פאר, הוד והדר ואם יש משהו שהכי מתאים להגיד עליו את כל אלה (מלבד הכלה) זו הלימוזינה, כי לימוזינה לחתונה משנה לחלוטין את כללי המשחק וההרגשה ביום הכי חשוב בחיים.

כל זוג שמתחתן מתכנן חודשים רבים עוד לפני החתונה, את החתונה שלו לפרטי פרטים. מדובר על השקעה ברעיונות, יצירתיות וגם לא מעט כסף, כאשר המכנה המשותף לכל הזוגות הללו הוא- שהם רוצים להגשים את החלום ובענק. הם רוצים להרגיש כמו מלכים ולארגן חתונה מהאגדות. אחת הדרכים לעשות את זה, היא לחבר את האירוע לדברים אגדתיים, ולכן גם הנסיעה למקום האירוע, האירוע עצמו וכל מה שהוא כולל ירכיבו את האגדה ששמה “חתונה מהאגדות”.

מתי נסעתם לאחרונה בלימוזינה?

לכמה אנשים יוצא בחיים לנסוע בלימוזינה. צריך סיבה טובה לנסיעה מלכותית כזו ולכן לימוזינה לחתונה, זה הדבר הכי טבעי היום לכל זוג, שרוצה לבלוט לא רק באולם, אלא גם בכביש. להרגיש פעם בחיים ממש כמו העשירון העליון, כמו נסיכים, מלכים, כי באמת מדובר ביום הכי מיוחד בחיים שלהם, ולכן זוגות שעומדים להינשא מזמינים מראש לימוזינה לחתונה כדי שלא יצטרכו להגיע אליה ברכב שלא עושה שום רושם חגיגי. בלימוזינה אפשר להרגיש מיוחדים, מלכותיים, וחגיגיים ולכן זו בחירה מעולה של נסיעה לחתונה.

למה קוראים לה לימוזינה?

לימוזינה היא מכונית יוקרתית וארוכה מאוד. בוא נאמר שלא כדאי לחפש לה חנייה בתל אביב… היא נקראת גם מכונית סלון וכוללת כל מיני פינוקים שבאמת הופכים אותה למארחת מקורית. בדרך כלל יש בה מושבי עור מפוארים, בר משקאות ועוד צ’ופרים שהופכים את הנסיעה בה לחוויה. בגלל הצורה שלה שדמתה לכובע אותו חבשו במחוז לימוזן בעיר לימוז בצרפת, היא נקראה לימוזינה. בשנות השלושים כבר התייחסו אליה כאל רכב פאר באורך ארוך מהרגיל וכך זה נשאר עד היום.

לימוזינה נמצאת בבעלות של חברות ואנשים פרטיים במשך שנים היא גם הייתה רכב נשיאותי של הרבה מאוד נשיאים. אבל היום היא בעיקר מארחת זוגות שרוצים להרגיש מלכים ליום אחד- לימוזינה לחתונה זו המתנה הכי מיוחדת שאתם יכולים לבקש לעצמכם ביום הכי גדול שלכם.

איך שתיכנסו את “אוניית” הפאר הזו, כבר תרגישו מיוחדים, איך שתשבו ותלגמו יין מבר המשקאות בה, תרגישו שהחגיגה רק מתחילה. אם אתם עומדים להינשא ואוהבים את החיים הטובים, אתם חייבים להזמין לימוזינה לחתונה עוד היום.

קרא עוד: רכב לחתונה | הסעה לחתונה

Call Now Button