טלפון להזמנות: 050-9251121
השכרת רכבי יוקרה

השכרת רכבי יוקרה – כי מגיע לכם להתפנק!

אין מושלם יותר מלהגיע לחתונה שלכם עם רכב יוקרה מפנק בשיא הסטייל! מדובר בחוויה מיוחדת במינה. היום תוכלו לשכור רכב יוקרה כמו, BMW, מרצדס, יגואר או לקסוס וכו’ לחתונה שלכם וליהנות מנסיעה וניידות שיעניקו לכם הרבה נוחות ביום המיוחד שלכם.

רכבי יוקרה מתאימים למגוון של אירועים ונסיבות ויש בהם הרבה רושם וכוח. מכוניות אלה מתאימות לפגישות עסקים, חופשות יוקרה, ימי הולדת, להסעת אומנים חשובים, לאירועי משפחה מיוחדים וכו’.

פינוק מושלם וייחודי 

בימינו כשהרכב שלנו הפרטי הוא לגמרי חלק מאורח החיים המודרני שלנו, הרבה אנשים מתעניינים בהשכרת רכב וכמובן השכרות רכבי יוקרה בפרט. זאת על מנת לשדרג כל אירוע וכל חוויה מיוחדת בחייהם וליהנות גם מנסיעה נעימה רגועה ומפנקת. נדמה שמדובר בהנאה יקרה למדי- אז לא! היום אנשים יכולים לשכור רכב יוקרה בלי לאלץ לשבור קופת חיסכון, למרות שלא מדובר בעלות של השכרת רכב רגיל עדיין ניתן לעמוד בעלויות וליהנות מנסיעה מפוארת במרצדס או ג’יפ מפונפן לסופ”ש מהנה או לצימר יוקרה בצפון או לעבר המדבר הצחיח או טיול ארוך עד אילת.

עלויות השכרה של רכב יוקרתי 

לא משנה אם תבקשו לשכור BMW, מרצדס S-CLASS , יגואר מנצנצת, או לקסוס gs, מכונית עם גג נפתח או אפילו לימוזינה. עלויות ההשכרה היום של רכב יוקרה הם לא בשמיים והן מאפשרות לכל אחד ליהנות מהחוויה הזו ולהרשים את החברים בתמונות מרהיבות. לפני כל השכרה מומלץ לבדוק בין חברות השכרה ולעשות השוואה של מחירים ביניהן ולבחור את מי שמתאימה לכם ביותר.

איך לבחור רכב יוקרתי?

היום אפשר לבחור רכב יוקרתי בכל חברה שיש ברשותה רכבי יוקרה, חברה שיש לה מוניטין בעולם השכרת רכבי יוקרה, היא כבר תחזיק בקטלוג מרשים שבעזרתו תוכלו לצפות בכל המכוניות החדישות והכי עכשוויות שכל אחת יותר מיוחדת ומרשימה מהשנייה. מתוך הקטלוג הזה תוכלו לבחור את המכונית שמתאימה לכם ביותר לצרכים. חשוב לשים לב שלחברה ממנה תשכרו יש רישיון עסק בתוקף ועל כל מה שתחתמו מולה אכן מתבצע בשטח, כמו לדוג’ רכב חדש ומתודלק עם כל הביטוחים שחשוב שיהיו בתוכה. כשאתם מגיעים לשכור רכב תזכרו להגיע עם ת.ז. או דרכון ורישיון נהיגה בתוקף.

ההשכרה של רכב יוקרה בדרך כלל מתבצעת למספר שעוד עד יום. ניתן לבקש כאמור לכל שכירות של רכב יוקרה גם נהג פרטי, שוב, בהתאם לצרכיכם ועוצמת החוויה אותה אתם מבקשים.