טלפון להזמנות: 050-9251121
לינקולן mkt שחורה נשיאותית

השכרת לימוזינות לארועים פרטיים ועסקיים

מי מאיתנו לא מכיר את החלום האמריקאי של לימוזינה ארוכה ונוצצת, בדרך כלל בצבע שחור או לבן המשתרכת לה לאיטה בכביש המהיר או ברחובות ניו יורק או לאס ווגאס. החלום האמריקאי לנו הישראלים נראה רחוק ובדרך כלל לא בר השגה. ראשית צריך “סיבה” להשכיר לימוזינה ארוכה כזו שתצדיק את ההוצאה וגם למען האמת לא נרגיש שאנו מרמים את עצמנו..הרי מי ישכיר לימוזינה ללא כל סיבה או ארוע. כנראה שאף אחד לא כזה פתטי.

אבל כאשר ישנה סיבה ולעיתים סיבה טובה מאד, שווה להתענג על החלום האמריקאי ממש כאן בישראל! חלום בר השגה וגם בעלות נמוכה ממה שאתם מדמיינים. לא מדובר על אלפי שקלים רבים אלא אם כן אתם צריכים לימוזינה לכל היום ולנסיעה רחוקה. בכל מקרה המחירים לא בשמיים, בטח לא כאשר מדובר על הגשמת חלום ולו לערב אחד. כי למען האמת זה בדרך כלל הצורך, בין אם מדובר בארוע פרטי, חתונה, בר מצווה, בת מצווה, שמחה כלשהי. אז כמובן שווה להשקיע גם בשביל עצמך וגם בשביל הבת זוג או בעל השמחה שלמען האמת ישמח מאד לקבל במתנה נסיעה בלימוזינה ארוכה ונוצצת. כזו שתביא אותך לארוע בסטייל ובהדר הראוי לערב כזה.

או את בני הזוג המתחתנים אשר יגיעו לאולם שמחות ברכב פאר והדר ובנסיעה מפנקת מאד כך זה ההרגשה כאשר אתם בוחרים לימוזינה להשכרה, נסיעה שתרגיש לכם כאילו אתם צפים על הכביש ולא נוסעים ברכב. התחושה של נסיעה בלימוזינה הנה אחרת לחלוטין ממה שאתם מדמיינים, הרכב מגיב ונוסע אחרת לגמרי וההרגשה היא של ציפה חלקה על הכביש, כאילו הצמיגים לא נוגעים באספלט, הרעש שאתם מכירים מנסיעה רגילה ברכב כלל אינו קיים בשל מבנה הרכב הבנוי במיוחד לנסיעות שקטות במיוחד וזה אומר בולמי זעזועים שונים לחלוטין מרכב פרטי, צמיגים מיוחדים ומבנה הרכב בכללותו המאפשר לכם ליהנות מנסיעה שכמותה לא חוויתם בעבר(אלא אם כן נסעתם כבר בלימוזינה).

וגם כאן תלוי באיזה סוג של לימוזינה נסעתם, בצי הלימוזינות של רויאל לימוזין אנו מחזיקים את המבחר הגדול ביותר הקיים בארץ, כולל את הלימוזינה היקרה ביותר בישראל בשווי של 2.5 מליון ₪ ועונה לשם “מרצדס מייבאך” למביני עניין נפלה כרגע הלסת אבל את המחיר לא נספק כאן בכתבה אלא בשיחה אישית על מנת להציע לכם את העסקה המשתלמת ביותר להשכרה של לימוזינה מתוצרת “מרצדס” ולא עוד מרצדס שאתם חושבים שאתם מכירים אלא את הרכב המפואר ביותר הקיים כיום בעולם. החל מהאטימה המוחלטת של פנים הרכב לרעשים וכלה ..בעצם אין סוף לאופציות שהרכב הזה מציע, מרווח רגליים המאפשר לשחקן כדורסל גבוה להתרווח בנוחות במושב האחורי, כסא ההופך לספה בלחיצת כפתור, בר משקאות ייחודי, נוחות של מושבים שלא תפגשו בסלון הכי יקר שאי פעם ישבתם, מערכת סאונד כל כך מושלמת שדמעות יזלגו לכם מרוב אושר. ועוד לא דברנו על העוצמה, משקל הרכב כ-2 טון! ויחד עם זאת מגיע מ-0 ל-100 קמ”ש בתוך 3.2 שניות!!

את זה אתם לא מכירים כנראה כי רק לפרארי ולמכוניות ספורט רציניות יש מנועים המסוגלים להאיץ במהירות כזו, כל זאת ללא מאמץ מיוחד אלא ליטוף של דוושת הגז, ממש ככה. קשה לתאר את החוויה העוצמתית של כלי מהיר כל כך שממש ממריא על הכביש ללא כל מאמץ או רעש בתוך פנים הרכב. אין ספק שמדובר בפאר היצירה ועל מנת להבין בדיוק עד כמה חייבים לנסוע ברכב.

למען ההגינות נאמר כי הרכב משמש בעיקר אנשי עסקים או מפורסמים המגיעים לביקור בארץ, לפני זמן מה ביקרו בארץ בחשאי חברי להקת “סקורפיונס” אשר הגיעו להופעה פרטית באילת ואנו הוזמנו לאסוף אותם מהשדה. הביקור היה חשאי לחלוטין ולכן לא קראתם על כך בעיתונות או באינטרנט, לכן גם הכנו תמונות עם הסולן האגדי וחברי הלהקה.

מעבר לידוענים אנו מסיעים אנשי עסקים בכירים המגיעים לביצוע עסקאות חשובות בישראל, מיטב לקוחותינו לתחום “הסעת אנשי עסקים” הנם נציגי התאגידים הגדולים בעולם וכאשר מדובר בנציג של תאגיד גדול, למעשה מדובר באיש עשיר מאד בפני עצמו שלא יהסס לשדרג את הרכב אשר הזמינו לו במידה והוא ימצא לנכון לעשות כן. הכסף אינו משחק תפקיד לאנשים בעמדות מפתח בכירות שכן המשכורת שלהם כשכיר עולה על מחזור המכירות של מחצית מהחברות במשק, הכוונה לחברות בינוניות בגודלן ולא תאגידים גדולים. אבל ללא ספק כאשר מדובר בהסעות מסוג זה הכסף אינו משחק תפקיד משמעותי בקבלת ההחלטה לשדרג את רכב ההסעות שהחברה הציעה לך.

או אנשי עסקים המגיעים לנופש בישראל(תתפלאו אך יש רבים מהם)שאוהבים את ישראל ואת העם היהודי ומגיעים לכאן ליהנות מחופש איכותי, או לחגוג בר מצווה לילד בכותל. רבים מלקוחותינו אמריקאים מבוססים המנהלים בישראל עסקים וגם שומרים על קשרים הדוקים עם בני משפחה וקרובים בישראל ורואים בה למעשה בית שני.

השכרת לימוזינה היא גם דרך מושלמת כאשר אנו מדברים על הסעה לאירועים, אין דרך יותר נוצצת להגיע לאירוע חשוב בלימוזינה מפוארת.

למען הסר ספק אין מדובר בהשכרה עצמית אלא נהג צמוד מטעמנו ינהג ברכב עבורכם בכל שעות היממה ולכל מטרה ומקום. אנו לא משכירים רכבים לנהיגה עצמית באף אחד מהלימוזינות שלנו.

להלן מבחר סוגי לימוזינות ברויאל לימוזין:

Call Now Button