טלפון להזמנות: 050-9251121
השכרת לימוזינה מפוארת

השכרת לימוזינה מפוארת

השכרת לימוזינה היא טרנד שהגיע אלינו מארצות הברית. מדובר בכלי רכב ארוך ומרשים שבנוי באופן שהוא יכול להסיע מספר של אנשים בתנאים כמו בחדר במלון יש בו ספות מרווחות לישיבה בר משקאות ועוד אטרקציות רבות. המבנה הנוח שקיים בלימוזינה מאפשר שיחות חברה נוחות אחד מול השני, וישיבה חברתית ממש כמו סביב השולחן בסלון הבית.

חלום הלימוזינה 

לימוזינות רבות הופיעו בסרטים ישנים, שם היינו רואים את הגנגסטרים יוצאים מרכב מפואר ויוקרתי לקראת המשימה שלהם, או כל מיני סגירות של עסקאות חשאיות. השכרת לימוזינה כיום היא בהחלט אטרקציה שיכולה ללוות צעירים לנשף סיום או לארוחה רומנטית של זוג במעמד הצעת נישואים, כמו כן, לימוזינה יכולה להתאים לנסיעת עסקים של תיירים ברחבי הארץ וגם לזוג שחוגג את היום המאושר בחייו – חתונה.

מה הן מכילות? 

לימוזינות חדרו לנוף הישראלי בשנים האחרונות בצעדי ענק. פעם היה סיפור יקר מאוד לשכור לימוזינה, היום שוק הלימוזינות שוקק ויש מגוון  רחב של לימוזינות, לכן גם המחירים יכולים להיות אטרקטיביים. לימוזינות מציעות לפני הכל פינוק ונוחות. הן מאפשרות לנוסעים בה להתעסק עם עניינים אישיים ולהיות מובלים על ידי רכב יוקרה. בתוך הלימוזינה יש אביזרים מפנקים וקדמה טכנולוגית מפוארת. גדג’טים, די וי די לצפייה בסרטים, מערכת סאונד מעולה, בר משקאות, חטיפים ומזון קל. החלונות של הלימוזינה הם כהים ומאפשרים אינטימיות ואפשרות לעבוד בשקט וברוגע.

השכרה של לימוזינה מהסרטים!

מי שעוסק בשוק הלימוזינות יודע שצריך להתחדש כל העת. אנשים אלו משקיעים את כספם והרבה מחשבה ויצירתיות כיצד לשדרג את הפינוק וההנאה של הנוסע. איך לענות על כל דרישה של נוסע כדי שירגיש שחושבים רק עליו. היום כל אחד שרוצה לשכור לימוזינה מומלץ לו לעשות את זה מבעוד מועד כיוון שיש תקופות בעיקר בחודשים שהרבה זוגות מתחתנים שיכול להיווצר חוסר. הביקוש עולה מאוד בתקופת הקיץ של החתונות ואז יכול להיות מצב או שחסר או שהבחירות הן דלות. כך עדיף לשכור מראש לאירוע המיועד ולהיות שקטים שעשיתם את הבחירה הנכונה.

ניתן למצוא היום מנעד של לימוזינות מפוארות וכל לימוזינה משרתת אירוע אחר. רצוי לדעת שלימוזינה לחתונה חייבת להיראות שונה מכל לימוזינה אחרת, היא צריכה להכיל את החתן והכלה ולאפשר להם לבצע סידורים אחרונים, הלימוזינה שלהם גם צריכה להיות רחבה מספיק על מנת להכיל את השמלה הגדולה של הכלה ולאפשר לה נוחות מרבית.

Call Now Button